MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 5304197
nr 530 4197
Serveringsvagn
AC Råglasskiva, längd: 51, djup: 31, höjd: 59 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juni 2008
kl 16:27:35
200 kr
150 kr